Vyražte se svojí partou na Segway Tours

Ostrava je v rámci naší republiky městem mnoha “nej”. Najdete tu nejvyšší radniční vyhlídkovou věž, největší hornické muzeum, nejstarší pěší zónu, největší přírodní koupaliště nebo nejhlubší uhelný důl. Přijeďte se na všechna tato “nej” za námi podívat!

Cestování po památkách a zajímavých místech vám zpříjemní vozítka Segway!

V nabídce máme několik stálých tras, vybrat si ale můžete i prohlídku jednotlivých městských památkových zón (Moravská Ostrava, Ostrava-Přívoz, Ostrava-Poruba, Ostrava-Vítkovice), parků nebo dalších zajímavostí v okolí města.

Hlavní trasy v nabídce:

Nejhezčí ostravské památky - 60 minut

Během hodinové projížďky uvidíte to nejzajímavější z centra Ostravy. K nejoblíbenějším turistickým cílům patří obě radniční budovy, divadlo Antonína Dvořáka, Slezskoostravský hrad, most Miloše Sýkory nebo Ostravské muzeum.

Po stopách horníků - 120 minut

Trasa začíná v Dolních Vítkovicích, v bývalém průmyslovém areálu Dolu Hlubina. Odtud zamíříte do známého Dolu Michal, k hasičskému muzeu nebo do Landek Parku s expozicí hornického muzea.

Pustkovecká trasa - 90 minut

Na této trase se dostanete k bludnému balvanu v Pustkoveckém údolí, ke kostelu sv. Cyrila a Metoděje nebo k restauraci Zlatý Lev, nejstarší fungující restauraci v Ostravě. Cestou se můžete těšit na zajímavou architekturu i poklidnou přírodu.

Vlastní trasa - 60-240 minut

Naplánujte si trasu sami tak, abyste viděli přesně to, co vás zajímá. Jezdit můžete po městě i po okolních vsích. Ostrava nabízí parky, in-line stezky i krásná ukrytá zákoutí. Co všechno navštívíte, je jen na vás.

 

 

Ostrava není jen obyčejné město - Ostrava je fenomén! Vydejte se do téhle “černé perly” naší republiky a poznejte nejen nejznámější architektonické památky, ale i legendární život ve Stodolní, místní zoologickou zahradu nebo fascinující městečko miniatur Miniuni.

Vouchery

Nejoblíbenější segway tours

  • Délka trasy: 6 km
  • Doba jízdy: 01:00:00
  • Povrch: 90% asfalt, 10% štěrk
Zobrazit detail
  • Délka trasy: 20 km
  • Doba jízdy: 02:30:00
  • Povrch: 70% asfalt, 30% dlažební kostky
Zobrazit detail
  • Délka trasy: 11 km
  • Doba jízdy: 02:00:00
  • Povrch: 100% asfalt
Zobrazit detail
Zobrazit všechny Tours
Nahoru